You know......literally NO ONE was talking to you, dude.......are you THAT starved for attention?
What happened? Did mommy and daddy not touch you enough as a kid? Not enough fondle time?
So......using your logic and math....That's $20 every few lays....assuming "a few" is as many as 5....Then that's. $20/5 lays, which equals ~$4/lay.....which is basically a meal at Wendy's.
Yeah......she's cheaper than McDonald's
That’s how couples work, fucktard. Splitting the investment. It’s called “shared investment”. Or, in your case “pulling weight”. God, no wonder no one wants to be with your ass. You don’t even understand what a partner is.